Każdy senior, który ukończył 60 lat, może wyrobić własną Ogólnopolską Kartę Seniora. Formularz jest już dostępny w Urzędzie Miasta i Gminy w Witnicy.

Witnica Rada Seniorów działa już pełną parą. Za pośrednictwem magistratu,  Rada właśnie rozpoczęła akcję zachęcania starszych osób do zakładania Ogólnopolskiej Karty Seniora. Karta ta upoważnia do zniżek w ponad 320 firmach i instytucjach w całej Polsce, między innymi sanatoriach, uzdrowiskach, przychodniach, gabinetach rehabilitacji, instytucjach zdrowia, kultury. Pełna lista firm honorujących OKS znajduje się na stronie: www.glossseniora.pl. Organizatorem programu „Ogólnopolska Karta Seniora’’ jest  Stowarzyszenie MANKO z Krakowa, które zajmuje się działaniami prosenioralnymi.  Karta jest bezpłatna, bezterminowa i ważna na terenie całego kraju.

Jak wyrobić Ogólnopolską Kartę Seniora?

  1. Wypełnij formularz

Dostępny na www.glosseniora.pl  lub w biurze obsługi klienta UMiG w Witnicy

  1. Załącz znaczek pocztowy i zaadresowana na siebie kopertę
  2. Wyślij na adres Głos Seniora, al. Słowackiego 46/30,   30-018 Kraków

Formularz zgłoszeniowy można pobrać z poniższego załącznika i wydrukować, albo otrzymać w Biurze Obsługi Klienta w UMiG Witnica. Wspólnie z Witnicką Radą seniorów zachęcamy starszych mieszkańców naszej Gminy do wyrobienia tej karty!

POBIERZ ZAŁĄCZNIK:

Formularz-OKS-ind

Komentowanie zamknięte.